Chociaż wykluczono Rosję z…

Chociaż wykluczono Rosję z imprez sportowych to nie załamują się. Putin otworzył właśnie Igrzyska Sportów Wiejskich w Omsku. W programie m.innymi biegi dojarek, kosiarzy i traktorzystów.

Prezydent Rosji Władimir Putin powitał uczestników, organizatorów i gości Ogólnorosyjskich Letnich Igrzysk Sportów Wiejskich, które odbywają się w obwodzie omskim.

„Dzisiaj region omski gościnnie wita duży zespół uczestników tych prestiżowych zawodów, ponieważ sportowcy z wielu regionów kraju starają się uczestniczyć w tej wielkiej uroczystości, wykazać się, wykazać swoje talenty i umiejętności.

Gromadzące pracowników kompleksu rolno-przemysłowego, ludzi w różnym wieku i różnych zawodach, igrzyska cieszą się zasłużoną popularnością, są jasnym, znaczącym wydarzeniem w życiu rosyjskiej wsi” – czytamy w telegramie prezydenta.
W programie rozgrywek wiejskich znajdują się takie dyscypliny jak armwrestling, sporty miejskie, siatkówka, mini-lapta, starty lekkoatletyczne wśród dojarek, kosiarzy i operatorów maszyn, sambo, lekkoatletyka, przeciąganie liny, tenis stołowy, podnoszenie kettlebell, wielobój oraz zawody rodziny sportowe.

#sport #rosja #ukraina #igrzyska

Możliwość komentowania została wyłączona.