OGIEŃ! Siad 350kg bez taśm :D…

OGIEŃ! Siad 350kg bez taśm 😀 I do tego z Safety squat barem. Coraz większa siłą i cały czas NATURALNIE!. I wbrew wszystkiemu, nadal twierdzę że jeszcze wiele naturalnie mam do dorzucenia do wszystkich bojów.

Jaki to był trening!

Pierwszy raz w życiu robiłem taki siad, w sensie z tą sztangą i bez skrzyni. Siad z tą sztangą SSB jest zdecydowanie trudniejszy niż ze zwykłą sztangą 🙂 Miałem ogromne problemy z wyczuciem tego siadu, no nigdy tego nie robiłem, a tutaj od razu 1RM 😛 Mogłem zejść trochę głębiej, ale właśnie to był problem że nie czułem tej głębokości, tak jak ze zwykłą sztangą gdzie w pewnym momencie się wszystko blokuje i wystrzeliwuje mnie do góry.

Tutaj mi tego brakowało.

Do tego ogromny błąd zrobiłem, bo nie dość że w sobotę mocno katowałem plecy, to nie pomyślałem o tym że wczoraj robiłem 285kg w wyciskaniu w slingshocie co też zmęczyło plecy. Za słabo zaincjowałem fazę koncentryczną plecami I widać jak tutaj mnie te 350kg w pewnym momencie złożyło 😛 I myślałem że łeb urwie ale kolejny raz SIŁA zwyciężyła i „wyciągnąłem” tego garba 😛

W każdym razie jest ZAJEBIŚCIE.

Nasterydowany Larry Wheels robił 363kg z tą sztangą i to w taśmach 😀

Cały trening

SSB squat raw no wraps – 330×1 350kg x 1
SSB rounded back GM – 3×5 210kg
SSB hise shrugs 3×20 250kg
Reverse hypers 4×10
Band AB

#strongaf #silownia #mikrokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme

Możliwość komentowania została wyłączona.