Witam wszystkich tu…

Witam wszystkich tu zgromadzonych. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że pisząc ten mój poprzedni wpis nie sądziłem, że mój post osiągnie aż tak wielkie liczby. Serdecznie wam za to dziękuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Dobra ale zmierzając do sedna. Wyzwanie polegało na tym, że miałem przejść (4km + x km plusów, jaki post osiagnie w ciągu godziny). Ja zważywszy na to, że lubie podejmować rozmaite wyzwania, postanowiłem, że lekko zmodyfikuje ten challenge.
Na czym będzie polegać te wyzwanie? A mianowicie stwierdziłem, że zsumuje wszystkie plusy (z posta ze screenu) oraz dodam dodatkowe 4km i spróbuje przejść taki dystans w ciągu tygodnia. Po podliczeniu wszystkich liczb wychodzi nam piękna liczba-84km.

Czas na te wyzwanie: od soboty godz. 15 do nastepnej soboty godz. 15(wczoraj też byłem na spacerze ale nie chciało mi się pisać tak obszernego wpisu jak ten ) (później zliczę km)

A o co będziemy grać? O kurwa ogromną stawkę. Jeżeli nie uda mi się ukończyć tego challengu to kasuje konto na wykopie. Zgadza się, nie przeslyszeliscie się. Skasuje konto na wykopie jak polegnę na tym wyzwaniu.

Dowody w sprawie tego będę wysyłać stawiając codziennie na wykopie zdjęcia z wynikiem na opasce sportowej.

Tak więc, życzcie mi szczęścia.

PS: Wsm fajne wyzwanie. W lipcu pomyślę czy takiego podobnego wyzwania nie zrobić na rowerze (jedynie musiałbym jeszcze wymyśleć jakiś fajny wzór z matematyki, żeby nie było , że będę bazował na mnożnikach).

W takim razie żegnam. Mam nadzieję, że jeszcze to nie jest ten czas na pozegnanie się z tą platformą.

#przegryw #spacer #bieganie #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #spierdotrip #odchudzanie #sport

Możliwość komentowania została wyłączona.